gyohavl.cz  en.gyohavl.cz
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Středoškolský atletický pohár CORNY (září 2013)

Termín konání akce: 18.9.2013

18. září se naše škola zúčastnila Středoškolského atletického poháru CORNY. Okresní kolo se konalo na atletickém stadionu Sareza v Ostravě – Zábřehu a zúčastnilo se ho jak naše chlapecké, tak i dívčí družstvo. Počasí v den závodu vyšlo dokonale a účast byla opravdu velká, 15 chlapeckých a 12 dívčích škol.

Klíčem k postupu do dalšího kola bylo u chlapeckých i dívčích družstev pouze vítězství v daném okrese. Našim chlapcům se dařilo, v jednotlivých disciplínách podávali výborné výkony a odměnou jim za to byl postup do krajského finále! Dívčí družstvo nakonec na postup do krajského finále nedosáhlo a s celkovým počtem 4436 bodů skončilo na pátém místě, nicméně v tak velké konkurenci je to krásný výsledek.

Tabulka celkového počtu bodů – chlapci, okresní kolo

Pořadí Škola Body
1. Gymnázium Olgy Havlové 7315
2. SPŠEI Kratochvílova 6798
3. SPŠ stavební, Středoškolská 3, Ostrava-Zábřeh 6623

O týden později se tedy naši chlapci zúčastní krajského finále na Tyršově stadionu v Opavě. Konkurence bude jistě velká, ale pojedeme tam s chutí vybojovat co nejlepší umístění!