gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Jarní časopis BOJLER se klube na svět

Termín konání akce: 2.3.2018

 Vážení věrní,

    ale také vy, kdo jste se zatím zarytými fanoušky našeho legendárního časopisu nestali, zbystřete všichni pozornost! Neboť již v průběhu příštích dvou týdnů se můžete těšit na nové, jarní vydání BOJLERU, které vám přinese zcela svěží a mrazivou (jak adekvátní v těchto dnech!) dávku sarkasmu, drsné studentské recese, ale též cenných a zajímavých informací týkajících se studentského a kantorského života na GOH. Byla to příliš dlouhá věta? Neklesejte na mysli. Přečtěte si ji znovu. A pak nový Bojler. Věty v něm budou kratší.

  A teď to nejdůležitější: Máte chuť (či snad dokonce palčivou potřebu) do nového časopisu přispět? Říkáte si: "Kdo ví, kdy vyjde příští číslo? To už bych taky mohl(a) mít po maturitě!"? Máte pravdu. Zbytečně neriskujte. Zažehněte prudký tvůrčí plamen a pošlete nám svou povídku, básničku, reportáž (co třeba nedávný studentský ples, hm?), fotografii, kresbu apod. A udělejte to v průběhu příštího týdne. Garantujeme vám uveřejnění ještě v aktuálním březnovém čísle. Jednou budete hrdí, že jste patřili k aktivním bojlerákům...

 Zde je adresa pro zasílání příspěvků: redakce.bojler@gmail.com

 A nebo přineste příspěvek v papírové formě do školní knihovny. Tam vás požádáme, abyste jej převedli do elektronické podoby a poslali na výše uvedený mail :)

Přejeme mnoho inspirace a píle. A děkujeme!

Vaše redakce časopisu BOJLER

   

   

    

  

Jarní časopis BOJLER se klube na svět
  • Publikováno: 2.3.2018

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba