gyohavl.cz  en.gyohavl.cz
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Gymnaziální turnaj ve volejbalu dívek

Termín konání akce: 14.11.2014

Turnaj ve volejbalu se jako již tradičně konal na zábřežském gymnáziu v pátek 14. 11. za účasti 10 ostravských gymnázií. Do okresního finále se mohla probojovat dvě nejlepší družstva, ale protože na turnaji byl také výběr Sportovního gymnázia v Ostravě, který díky svému volejbalovému zaměření postoupit nemůže, fakticky se bojovalo o druhé a třetí místo.

Sportovní gymnázium nakonec turnaj bez ztráty setu vyhrálo. Na druhém místě skončilo Gymnázium P. Tigrida, se kterým jsme svedli nerozhodný zápas, ale horší poměr míčů rozhodl o našem bronzovém stupni.

Výsledné 3. místo, které našemu týmu zaručuje postup do okresního finále, se pro nás stává odrazovým můstkem k vytouženému postupu do krajského kola soutěže.

• Publikováno: 21.11.2014